27 January 2023
Łódź, PL
Time: 19:00
Venue: Wooltura
Address: Wólczańska 40/42
Zipcode: 90-608
Country: PL

Koncert post-rockowy w klubie ‘Wooltura’ – ul. Wólczańska 40/42, Łódź
⏰ TERMIN: 27.01.2023 (27 Stycznia 2023)
⏰ START:
💵 BILETY: 30zł
————————————————————————–
🔥 DISTANT DREAM (Gdańsk) – Zespół z Gdańska grający muzykę z pogranicza instrumentalnego post-rocka/ambient metalu, który ma na koncie trzy albumy LP. Debiut obecnie przekroczył 2,5 miliona wyświetleń na YouTube. DD zagrał takie koncerty jak chociażby support The Gathering w Warszawie, czy United Arts Festival z Riverside na czele. Niedawno zakończyli trasę po Belgii oraz Niemczech. Endorserzy Skervesen Guitars oraz Czarcie Kopyto.
Facebook – https://www.facebook.com/distantdreammusic/
Bandcamp – https://distantdream.bandcamp.com/
Spotify – https://open.spotify.com/artist/6CDM8i1eI2OkPmruOwwQV6

https://www.youtube.com/c/DistantDream

————————————————————————–
🔥 PALE MANNEQUIN (Warszawa) – to cztery zupełnie różne charaktery, które spaja miłość do muzyki pełnej emocji. Wychodząc od szeroko pojętego prog-rocka i artrocka zapraszają słuchaczy do świata dynamicznych riffów, funkującychgroove’ów, przejmujących wokali i melancholijnych melodii.

Zespół założony przez multiinstrumentalistę i wokalistę Tomasza Izdebskiego powstał w 2018 roku, gdy dołączyli do niego Grzegorz Mazur (gitara i wokale), Jakub Qba Łukowski (perkusja) i Dariusz Goc (bass). Dzisiaj grupa ma na koncie trzy płyty oraz dziesiątki koncertów w całej Polsce. Na scenie dają z siebie wszystko, tworząc niepowtarzalny klimat w towarzystwie swoich niemych manekinów.

—————————————————————————
Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik